You are here

Vector Signal Transceiver - VST

Vector Signal Transceiver - VST

National Instruments zmienia oblicze pomiarów tworząc pierwszy na świecie wektorowy transceiver sygnałów.

Firma National Instruments wprowadziła na rynek pierwszy na świecie wektorowy transceiver sygnałów w.cz.(VST) NI PXIe-5644R, a wraz z nim nową klasę przyrządów projektowanych za pomocą oprogramowania. Tego rodzaju architektura, skoncentrowana na oprogramowaniu, to przejaw nowej ery, w której inżynierowie i naukowcy mogą używać platformy LabVIEW w celu tworzenia otwartego, bazującego na układach FPGA sprzętu zaspakajającego ich specyficzne wymagania.

 Sklep

 

Czym jest wektorowy transceiver sygnałów?

Zapraszamy do zapoznania się z nową klasą przyrządów pomiarowych łączących w sobie funkcjonalność wektorowego generatora i analizatora sygnałów oraz programowalnej macierzy bramek (FPGA).

Architektura sprzętowa urządzenia NI PXIe-5644R VST

W poniższym artykule znajdą Państwo informacje na temat architektury sprzętowej wektorowego transceivera sygnałów NI PXIe-5644R.

 Dokument techniczny

 

Wykorzystanie LabVIEW oraz sprzętu definiowanego programowo w systemach RF

Aby dowiedzieć się, w jaki sposób  oprogramowanie LabVIEW FPGA wykorzystane do projektowania oprzyrządowania RF może skrócić czas testu, zapraszamy do lektury poniższego artykułu.

 Dokument techniczny

 

 

Informacja prasowa

Rewolucja w dziedzinie instrumentów pomiarowych — pierwszy na świecie wektorowy transceiver sygnałów wielkich częstotliwości

 Więcej informacji

Nagrania wideo

Premiera produktu na konferencji NIWeek

 Więcej

Nagrania wideo

101 pomysłów na wykorzystanie wektorowego transceivera sygnałów

 Więcej