You are here

Usługi

Firma National Instruments dąży do zapewnienia usług serwisowych zarówno dla indywidualnych inżynierów, dużych organizacji, integratorów, jak i odbiorców OEM. Celem tych usług jest zaspokojenie wymagań klientów w całym cyklu życia systemu, od etapu planowania i opracowywania do wdrożenia i bieżącej obsługi. Firma NI może zapewnić Państwu szereg usług, dzięki którym możliwe będzie zmniejszenie ryzyka, oszczędność czasu na etapie projektowania i obniżenie  kosztów obsługi posiadanych produktów.

Usługi profesjonalne

Program partnerski 

Usługi konsultingowe firmy NI

 


 

 
  • Usługi w zakresie oprogramowania: Możemy Państwu pomóc najefektywniej wykorzystać inwestycję w oprogramowanie NI, zarówno w przypadku posiadania pojedynczej licencji oprogramowania jak też w przypadku zarządzania licencjami całej firmy.
  • Usługi w zakresie sprzętu: Mając świadomość, że wdrożenie systemu jest tak naprawdę tylko początkiem, możemy pomóc w obniżeniu kosztów oraz uniknięciu niespodzianek w trakcie jego eksploatacji.
  • Szkolenia i certyfikacja: Produkty NI sprawdziły się w zwiększeniu wydajności. Nasze szkolenia i programy certyfikacji pomogą skuteczniej i szybciej wykorzystać te korzyści.
  • Usługi profesjonalne: Firma NI oraz nasi partnerzy mogą Państwu pomóc niezależnie od tego, czy Państwa inżynierowie potrzebują tylko niewielkiej pomocy w upewnieniu się, że projekt idzie w dobrym kierunku, czy też chcą Państwo zlecić budowę całego systemu.