Program szkoleń i certyfikacji firmy National Instruments

Program szkoleń i certyfikacji

Znajomość produktów oraz doświadczenie są w obecnych czasach kluczowym elementem sukcesu dla każdej organizacji. Program szkoleń i certyfikacji firmy National Instruments to optymalna metoda nabycia oraz sprawdzenia umiejętności dzięki nieograniczonemu dostępowi do szkoleń i egzaminów przez okres jednego roku lub dwóch lat.

Zalety programu:

 • Nieograniczony dostęp do wszystkich szkoleń i egzaminów firmy National Instruments przez okres roku lub dwóch lat
  Możliwość odbycia dowolnego szkolenia i zdania egzaminu firmy National Instruments przez okres do dwóch lat.
 • Niższy koszt szkolenia
  Zamawiając program można oszczędzić ponad 50% ponoszonych kosztów.
 • Indywidualna ścieżka szkoleń
  Połączenie szkoleń i egzaminów firmy National Instruments umożliwia stworzenie indywidualnej ścieżki szkoleń, pozwalającej zapoznać się z technologiami niezbędnymi do wykonania tworzonych projektów. Pełna lista szkoleń dostępna jest na stronie ni.com/training.
 • Możliwość ponownego udziału w szkoleniach
  Możliwość ponownego udziału w szkoleniach w celu powtórzenia całości lub części poruszanych podczas treningów zagadnień.
 • System certyfikacji
  Podczas programu rozwijacie Państwo swoje umiejętności. Możecie je potwierdzić przez zdobycie, uznawanych na całym świecie, certyfikatów znajomości LabVIEW, LabWindows/CVI i TestStand.
 • Gwarancja satysfakcji
  Firma National Instruments gwarantuje satysfakcję z odbytych szkoleń. Jeżeli pierwszego dnia pierwszego szkolenia nie będziecie Państwo zadowoleni z jego przebiegu, możecie przerwać udział w treningu i otrzymać zwrot kosztów zamówionego programu.