You are here

Dla uczelni

Inżynieria w praktyce

W firmie National Instruments (NI) uważa się, że praktyczna nauka połączona z praktyką jest tym, co pozwala utrwalić teoretyczne koncepcje i przygotować studentów do pracy w przemyśle oraz do zaawansowanych badań naukowych. Praktyczne umiejętności nabywane w czasie zajęć w połączeniu z nauką platform programowych i narzędziowych, przygotowują studentów do sprostania wielkim wyzwaniom w przyszłości – w firmie NI jest to realizowane poprzez nauczanie standardowych technologii przemysłowych w przystępny sposób już na początkowych etapach edukacji oraz współpracę z wieloma partnerami w celu opracowania materiałów szkoleniowych. Sprzęt i oprogramowanie firmy NI, wiodące w swej branży, to samo, które stosowane są przez ponad 35000 firm, wzbogacają także edukację w ponad 6000 uniwersytetów na całym świecie.

Dowiedz się więcej na temat podejścia firmy NI do edukacji technicznej

Wyróżniona treść

Zastosowania edukacyjne

Technologie firmy NI umożliwiają praktyczną naukę, od wprowadzenia do pojęć podstawowych, aż po projekty dyplomowe, i to w każdym warsztacie lub laboratorium akademickim.

Zobacz zastosowania edukacyjne

Seria seminariów on-line

Poznaj najnowsze produkty firmy NI wykorzystywane do praktycznej nauki inżynierii, które angażują studentów i utrwalają teoretyczne koncepcje.

10 bezpłatnych seminariów on-line

Badania naukowe

Każdego dnia naukowcy z ośrodków akademickich na całym świecie używają platform NI do znajdowania przełomowych rozwiązań w wielu obszarach zastosowań.

Więcej informacji

Dodatkowe zasoby

Dodatkowe informacje o tym, jak NI umożliwia wspomaganie edukacji technicznej poprzez nauczanie praktyczne.