You are here

Zmiany na ni.com

To Państwa opiniami i sugestiami kierowaliśmy się, wprowadzając zmiany na stronie głównej oraz w menu nawigacyjnym. By móc odpowiedzieć również na przyszłe potrzeby, oparliśmy nasz serwis na nowej technologii.

Dokładamy wszelkich starań, by stawiać potrzeby klientów na pierwszym miejscu, choć mamy świadomość, że jest jeszcze wiele do zrobienia. Zamierzamy wciąż ulepszać nasz serwis by dzięki niemu obsługiwać Państwa jeszcze lepiej niż dotychczas.

Chętnie poznamy Państwa zdanie na temat korzystania z ni.com i możliwości dalszego ulepszania naszego serwisu. Opinie na temat nowych elementów witryny ni.com można zgłaszać w tym formularzu.

Trzy największe zalety nowej witryny ni.com

Uproszczona nawigacja

Wiemy, że kluczowe w wizycie na naszej stronie jest szybkie dotarcie do potrzebnych informacji bez konieczności wielokrotnego klikania. Nowa struktura została uproszczona i ujednolicona z globalną, by jeszcze bardziej przyspieszyć i ułatwić docieranie do odpowiednich informacji i produktów.

Zoptymalizowana strona główna

Nasza strona główna jest teraz nie tylko przyjemniejsza dla oka, ale też szybsza i bardziej interaktywna, a przy tym wygodniej się ją przegląda, czyta i nawiguje. Kluczowe informacje są wyraźnie eksponowane, podobnie jak korzystne oferty, które zyskały większą widoczność.

Obsługa z tabletów, komputerów i smartfonów

Jednym z naszych najważniejszych celów przy projektowaniu nowego serwisu było dopilnowanie, aby każdy odwiedzający znalazł to, po co przyszedł. Dlatego wprowadzamy układ responsywny, dzięki któremu nowe strony będą wyświetlane w optymalny sposób na smartfonie, tablecie i komputerze.

Chcesz wcześniej poznawać wprowadzane zmiany? Dołącz do panelu doradczego klientów ni.com

Pomóż nam wciąż ulepszać działanie naszej witryny internetowej — dołącz do panelu doradczego klientów ni.com. Uzyskasz dostęp do forum opinii, na którym wspólnie z zespołem projektantów internetowych NI będziesz zgłaszać pomysły i testować przyszłe ulepszenia witryny ni.com.

Zarejestruj się, aby zgłaszać swoje pomysły i propozycje